Vánoce Shelvy

 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 6

Potřebujete pejska zabavit, uvolnit jeho napětí nebo jen dopřát čumáčkovi to co je mu nejpřirozenější (čuchání)? Čuchací kobereček je jeden ze základních hlavolamů pro Vaše pejsky. Vyrábíme jej pro Vás v originální kombinaci třásní, bambulek a pletených copů.

Pro pejsky, kteří rádi pískací hračky, tu máme jednu velkou kost obsahující rovnou dvě pískátka :) Dále jsme pro Vás připravili přetahovací a zároveň pískací hračku Stromeček. Vše námi ručně ušité a upletené. Každý kus originál.

od 150 Kč
Kategorie VÁNOCE
Zvolte variantu
hvězda Typ: Hvězda Do týdne od objednání
Můžeme doručit do: 21.12.2020
750 Kč
   
stromeček Typ: Stromeček Do týdne od objednání
Můžeme doručit do: 21.12.2020
750 Kč
   
Vánoce Shelvy Typ: Pískací hračka Kost Do týdne od objednání
Můžeme doručit do: 21.12.2020
150 Kč
   
pískací stomeček Typ: Pískací hračka Stromeček Do týdne od objednání
Můžeme doručit do: 21.12.2020
225 Kč
   
 

Čuchací kobereček, který Váš pejsek bude milovat. Tento základní hlavolam je vyráběn v originální kombinaci třásní, pletených copů či bambulek.

Jednoduše vložte pejskovi oblíbené pamlsky do čuchacího koberečku a nechte ho pracovat. Pro začátek doporučuji vkládat pamlsky navrch koberečku a poté je schovat více mezi jednotlivé třásně a záhyby :) Kobereček umístěte na neklouzavý povrch.

Pokud přemýšlíte, jaký čuchací kobereček vybrat, tak pro úplné začátečníky se hodí pletené copy (HVĚZDA), trochu obtížnější jsou již bambulky a pro pokročilé se hodí nejvíce třásně, které naleznete u klasických koberečků, ale také u koberečku STROMEČKU.

Přeji mnoho zábavy při čuchání :)

Rozměry cca 32 x 32 cm.


Pískací hračky

Rozměry velké kosti cca 34 x 16 cm
Rozměry stromečku: vrchní část cca 23 x 23 cm v nejširší části + cca 17 cm pletený konec + třásně