Velký vycházkový pamlskovník

 

Pokud má Váš pejsek velký apetit, máte pejsků více nebo potřebujete na procházku vzít více věcí, máme tu naprostou bombu. Dvoukomorový velký pamlskovník :) Bez něho si již nedokážete představit procházku se svým čtyřnohým kamarádem ;)

889 Kč
Značka Shelvy
Kategorie Velký
Zvolte variantu
Pamlskovník velký rúžový Varianta: Řůžová/Černá Do týdne od objednání
Můžeme doručit do: 15.3.2024
889 Kč
   
Pamlskovník velký černá Varianta: Červená/Černá Do týdne od objednání
Můžeme doručit do: 15.3.2024
889 Kč
   
Pamlskovník velký šedá Varianta: Červená/Šedá Do týdne od objednání
Můžeme doručit do: 15.3.2024
889 Kč
   
upraveno41 Varianta: Zelená/Černá Do týdne od objednání
Můžeme doručit do: 15.3.2024
889 Kč
   
Varianta: Dle vlastního výběru Do týdne od objednání
Můžeme doručit do: 15.3.2024
889 Kč
   
 

Velký vycházkový pamlskovník disponující dvě malými vnějšími kapsičkami na sáčky či klikr. Uvnitř naleznete velkou dvoukomorovou vyjímatelnou (nebo nevyjímatelnou - podle zvolené varianty) kapsu, kterou jednoduše vyndáte a vyperete. Vycházkový pamlskovník lze využít jako taštičku i bez vnitřní kapsy. Uvnitř vyjímatelné vnitřní kapsy naleznete dále také pevnou vnitřní kapsu na zip, kam lze uložit např. mobil, doklady, klíče, prostě veškeré věci, které nechcete při venkovních či vnitřních hrátkách ztratit ;) Oceníte jistě také, když nebudete lovit pamlsky mezi doklady a klíči :) Již samozřejmostí u našich pamlskovníků je péče o Vaši bezpečnost a nechybí tak reflexní logo.


Jednoduše se jedná o taštičku na procházky a výlety, kam dáte vše potřebné od menšího vodítka, přes doklady, mobil a mňamky.


A ještě jedna věc. Pamlskovník je možné nosit okolo pasu či přes rameno :)

Varianta dle vlastního výběru. Pokud nenaleznete barevnou kombinaci dle vlastního přání, stačí vybrat variantu "Dle vlastního výběru" a do poznámky nám napsat, o jakou barevnou kombinaci máte zájem. Možnosti kombinací jsou: vrchní část pamlskovníku (červená, hnědá, růžová, zelená) spodní část pamlskovníku a poklopu (černá, hnědá, šedá).

Do poznámky prosím uveďte délku pásku kolem těla +/- 10 cm!